Ettevõttest

Oleme spetsialiseerunud pinnakatete maaletoomisele.  Meilt saab tööstuslikke pinnakatteid puidule, metallile, klaasile, plastile.
Pakume lahendusi nii väikestele, kui suurtele tootjatele. Koostöös meie partneritega pakume proffessionaalset tehnilist tuge ning mitmekülgset toetust, et viimistlustsükkel oleks võimalikult efektiivne ja konkurentsivõimeline. 
Meie meeskond omab antud valdkonnas 20 aastast kogemust. Osaleme pidevalt koolitustel ning hoiame ennast kursis uusimate lahendustega. 

Meie partneriteks on oma valdkonna juhtivad tootjad:

                                                            INDUSTRIA CHIMICA ADRIATICA S.p.A.   https://www.icaspa.com/ww/en/ 
ICA Group on suurima Itaalia puidukatete tootja 50aastase traditsiooniga. ICA on täna innovatiivseim puidukatete tootja maailmas. 1983 tõi ICA turule esimesena veepõhise toote ja ligi 30 a tagasi tõi ICA Group turule esimesena kahekomponentse veepõhise toote.  ICA Group on suunanäitaja ning seda tõestavad pea igaastaselt võidetavad innovatsiooni auhinnad. Koostöös saame pakkuda 14.000 erinevat toodet puitmaterjalile koos proffessionaalse tehnilise toega kohapeal. 

                                                           INDUSTRIA CHIMICA REGGIANA S.p.A.  https://www.icrsprint.it/en 
Asutatud 1961 Reggia Emilias, Itaalias. Alustas pahtlite, liimide tootmisega looduskivist toodetele ja saavutas sellega liidripositsiooni maailmas kaubamärgi Sprint all.
Täna, 60a hiljem on ICR üks juhtivaid metallivärvide tootjaid Euroopas ning koostöös pakume tööstuslikke metallikatteid igale vajadusele ja spetsiifikale. Käesolevast aastast on ICR osa maailma suurimast pinnakatteid tootvast kontsernist PPG Industries.     
      
                                                                                           ULTRALIGHT AG  https://www.ultralight-uv.com/ 
Ultralight AG on 40aastase kogemusega UV,IR lampide tootja Liechtensteinis. Tuntud eelkõige oma toodete kõrgekvaliteedi poolest.Ultralight UV-lambid on usaldusväärsed, vastupidavad ja võimaldavad kasutajal suurendada protsessi stabiilsust ja korratavust. Üldised kulud on minimaalsed, vähendades protsessi seisakuid ja hoolduskulusid. Klientide jaoks hoiame tooteid Tallinnas asuvas laos.  
Pakume spetsiifilisi UV ja IR lampe, infrapunajuhte, kvartsplaate, elektroonilisi toiteplokke, UV mõõteseadmeid, reflektoreid jne.Kõik Makori,Giardina ,Elmagi, Bürkle, Barberan ja Superfici seadmed kasutavad standardina Ultralighti toodangut. 
         
HS Protect Belgiast on juhtiv ja innovatiivseim  vedela kile tootja. Tema tooteid kasutatakse ülemaailma erinevates tööstusharudes ning nende tooted on kindlasti oma spetsiifilise valdkonna parimad.